Food – NM Prickly Pear Festival

Collection: Food

25 products
  • Prickly Pear Parfait
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prickly Pear Syrup 8 oz
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prickly Pear Syrup 16 oz
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prickly Pear Lavender Lemonade (6-pack)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Salsa Verde
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Traditional Hot Salsa
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chipotle Honey Salsa
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Saguaro Jelly
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Saguaro Mop Sauce
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prickly Pear Flour
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mesquite Flour
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Summer in the Desert
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mesquite Apple Butter
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prickly Pear Sumac Lemonade (6-pack)
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Vibe Cookies
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jive Jerky
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peace, Love, and Oats
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Far Out Gummies
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flower Power Gummies
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Groovy Donuts
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Good Vibe Cookies
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dream On Gummies
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jive Jerky
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Traditional Medium Salsa
    Regular price
    $6.50
    Sale price
    $6.50
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out